Үйлестіру кеңесі
Министрлердің, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар мен астана әкімдерінің штаттан тыс кеңесшілері
Калтаева Ляззат Молдабековна
Калтаева
Ляззат Молдабековна
ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кеңесшісі
«Шырақ» мүгедектігі бар әйелдер ассоциациясы» ҚБ төрайымы
Бокенбаев Азат Куттыбекович
Бокенбаев
Азат Куттыбекович
ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің кеңесшісі
«Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің орталық басқармасы
Бегалиева Захира
Бегалиева
Захира
ҚР Білім және ғылым министрінің кеңесшісі
«Ерекше Таңдау-Шелек» КҚ төрайымы
Искаков Арнур Кайнарбекович
Искаков
Арнур Кайнарбекович
ҚР Мәдениет және спорт министрінің кеңесшісі
«Актив Лайф» ҚБ төрағасы
Алмаз Ержан
Алмаз
Ержан
«Атамекен» ҰКП Төрағасының кеңесшісі
ELAMAN әлеуметтік инновациялық жобалар қорының жетекшісі
Ақмола облысы
Шиманский Василий Леонидович
Ақтөбе облысы
Байменова Куралай Базарбаевна
Алматы облысы
Акжаркенова Роза Хаджи-Ахметовна
Восточно-Казахстанская
Мервазитдинова Магиза Мубараковна
Жамбыл облысы
Тулегенов Руслан Канчибекович
Батыс Қазақстан облысы
Кожжанов Жумажан Кожжанович
Қостанай облысы
Дабылов Аслан Жумагалиевич
Қызылорда облысы
Ерманов Нурмурат Наятович
Маңғыстау облысы
Трифонов Владислав Вячеславович
Павлодар облысы
Четвериков Георгий Михайлович
Солтүстік Қазақстан облысы
Бусыгина Светлана Анатольевна
Түркістан облысы
Шеримкулов Досыбай Айтбаевич
Шымкент қ.
Торопов Вадим Александрович
Мүгедек адамдарды әлеуметтік қорғау саласындағы Үйлестіру кеңесінің мүшелері
Калтаева Ляззат Молдабековна
ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің мүгедек адамдардың мәселелері жөніндегі штаттан тыс кеңесшісі
Калтаева Ляззат Молдабековна
«Шырақ» мүгедектігі бар әйелдер ассоциациясы» ҚБ төрайымы
Бегалиева Захира Онгарбаевна
ҚР Білім және ғылым министрінің ерекше білім қажеттіліктері бар тұлғаларға білім беру мәселесі бойынша штаттан тыс кеңесшісі
Бегалиева Захира Онгарбаевна
«Ерекше Таңдау-Шелек» КҚ төрайымы
Алмаз Ержан
ҚР «Атамекен» ҰКП төрағасының мүгедек адамдардың мәселелері жөніндегі штаттан тыс кеңесшісі
Алмаз Ержан
ELAMAN әлеуметтік инновациялық жобалар қорының жетекшісі
Шымкент қаласы әкімінің мүгедек адамдардың мәселелері жөніндегі штаттан тыс кеңесшісі
Торопов Вадим Александрович
Кеңесші
Дабылов Аслан Жумагалиевич
Қостанай облысы әкімінің мүгедек адамдардың мәселелері жөніндегі штаттан тыс кеңесшісі
Дабылов Аслан Жумагалиевич
Кеңесші
Ерманов Нурмурат Наятович
Қызылорда облысы әкімінің мүгедек адамдардың мәселелері жөніндегі штаттан тыс кеңесшісі
Ерманов Нурмурат Наятович
Кеңесші
Трифонов Владислав Вячеславович
Маңғыстау облысы әкімінің мүгедек адамдардың мәселелері жөніндегі штаттан тыс кеңесшісі
Трифонов Владислав Вячеславович
Кеңесші
Ергалиева Аманбике Осербайкызы
«Үміт» есту қабілеті шектеулі мүгедектерді қолдау орталығы» ҚҚ
Ергалиева Аманбике Осербайкызы
Директор
Байтоков Жанибек Жумагулович
«Әділет» мүгедектер қоғамы» ҚБ
Байтоков Жанибек Жумагулович
Төрағасының орынбасары
Жаксагулова Аруна Рахметуллаевна
«Үміт-Надежда» тірек-қозғалыс аппараты бұзылған мүгедек-азаматтарды қолдау қоғамы» ҚБ
Жаксагулова Аруна Рахметуллаевна
Төрағасының орынбасары
Отарбаев Ардак
«Дос» тәуелсіз өмір орталығы мүгедектерінің ҚБ
Отарбаев Ардак
Төрағасының орынбасары
Атабеков Куанышбек Атабекович
«Сенiм» бүйрек мүшесін ауыстырған мүгедектер және гемодиализдегі науқастар қоғамы» РҚБ
Атабеков Куанышбек Атабекович
Төрағасының орынбасары
Алаев Вениамин Юрьевич
«Қайрат Иманалиев атындағы мүмкіншілігі шектеулі адамдардың құқығы жөніндегі комиссиясы» ҚБ
Алаев Вениамин Юрьевич
Төрағасы
Тобатаева Галия Габбасовна
«Шарасыздар» мүгедектердің ҚБ
Тобатаева Галия Габбасовна
Төрайымы
«Айналайын» балалар мен жасөспірімдер орталығы «Жастар клубы» ҚБ
Разакова Айгуль Ашимкызы
Төрайымы
Нұржігітова Кульбаршын Балхашқызы
«Мүгедек әлемі» ҚБ
Нұржігітова Кульбаршын Балхашқызы
Төрайымы
Омаргалиев Сагат Саятович
«Altyn Time мүгедектер қоғамы» ҚБ
Омаргалиев Сагат Саятович
Төрағасы
Эрман Владимир Владимирович
«Бір біртұтас» мүгедектер қоғамдық бірлестігі
Эрман Владимир Владимирович
Төрағасы
Четвериков Георгий Михайлович
"Павлодар облыстық мүгедектердің ерікті қоғамы" ҚБ
Четвериков Георгий Михайлович
Төрағасы
Сражова Гульмира
«Ақтөбе облысының мүгедектер одағы» ҚБ
Сражова Гульмира
Төрайымы
Шиманский Василий Леонидович
«ШАНС» мүгедектерді оңалту орталығы» ҚБ
Шиманский Василий Леонидович
Төрағасы
Сундиталиев Нияз Аделович
«Qamqor plus» мүгедектер қоғамдық бірлестігі
Сундиталиев Нияз Аделович
Төрағасы
Тилемисов Дархан Алиевич
«Жан Дос» мүгедектер қоғамдық бірлестігі
Тилемисов Дархан Алиевич
Төрағасы
Акжаркенова Роза Хаджи-Ахметкызы
«Ерлік» қимыл қозғалысы кем мүгедектер қоғамдық бірлестігі
Акжаркенова Роза Хаджи-Ахметкызы
Төрайымы
Сулейменов Амир Тулегенович
«Dayr» қоғамдық қоры
Сулейменов Амир Тулегенович
Төрағасы
Абдукаримова Пернеш Дуйсемуратовна
«Бақытты Шаңырақ мүгедек балалары бар немесе оларды тәрбиелеуші отбасылары тұрақты даму, қолдау және көмек көрсету Қайырымдылық Қоры» ҚҚ
Абдукаримова Пернеш Дуйсемуратовна
Төрайымы
«Инклюзивті сарапшылар қауымдастығы – қалаға құқық» РМҚБ
Абдиев Ерлан Турсунбаевич
Төрағасы
Наурызбаев Алмат Сабитжанович
«Қазақ зағиптар қоғамы» қоғамдық бірлестігі
Наурызбаев Алмат Сабитжанович
Төрағасы
Кузовлева Ольга Григорьевна
Шығыс Қазақстан облысының Қоғамдық кеңесінің мүгедектер мәселелері жөніндегі сараптамалық тобы
Кузовлева Ольга Григорьевна
Төрайымы